poniedziałek, 17 czerwca 2013

Kazania

 Kazania


Mamy trzy nowe filmy:

 1) Jeden z kazaniem w języku angielskim przełożonego dystryktu przyłączeniowców w Kanadzie, księdza Wegnera (który zorganizował markowanie Bractwa). To jest kazanie sprzed roku,  archiwalna rzecz, która może się kiedyś przydać. Nie przesłuchaliśmy tego, lecz jeżeli  ktoś wychwyci coś ciekawego,  miło nam będzie, jeśli się z nami podzieli.

 2) kazanie ks. Girouarda z dnia  2 czerwca o « branding’u » Bractwa, niestety bez napisów francuskich, ni polskich  (nie udało się wrzucić go na youtube z napisami).
Jeśli nie znacie jeszcze tego kazania, słuchajcie go [ polski tekst jest na Z Niepokalana – przyp. tłum.] z napisami francuskimi na stronie ks.Girouarda pod linkiem:
 Koniecznie trzeba znać rewelacje jakimi podzielił się ks. Girouard, jeżeli chce się lepiej zrozumieć  co się dzieje.  Nie będzie miejsca na nudę.

 3) Kazanie  ks. Chazala z okazji święta   Najświętszego Serca. To jest duchowe kazanie. Pozwala ono  zrozumieć ważne rzeczy na temat  Bożego planu zawartego w bieżących wydarzeniach oraz sprawy dotyczące  relacji między Najświętszym Sercem i Niepokalanym Sercem Maryi.