piątek, 16 listopada 2012

Powtarzające się Ataki hakerów
 Powtarzające się  Ataki  hakerów

 InDominoSperavi


I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom...


 Małe przedstawienie tego co dzieje się w kulisach  blogu l'Immaculée i Z Niepokalana.
Od dnia 24 października kierowane są przeciw nam regularne próby  phishing’u.  Manifestuje się to mailami z różnych krajów. Mieliśmy juz ataki włoskie, angielskie, pochodzące z Niemiec, Polski, Francji. Przykład : „wasze konto gmail zostanie zamknięte jeżeli nie podacie waszych dokładniejszych danych”...Potem następuje seria formularzy o aspekcie oficjalnym do wypełnienia i szybkiego wysłania.
Ponieważ pozostawało to bez odpowiedzi, piraci  podjęli działania « z wyższej półki » i wiele osób różnorakiej narodowości przedstawiały się jako chętne do pomocy, starając się wyciągnąć od nas jak najwięcej  informacji dotyczących ruchu oporu, oczywiście  bez sukcesu. Maile są czasami niezwykle podstępne.
Tej nocy, lub nad ranem, hakerzy  użyli jeszcze innego sposobu : konto  Youtube  zniknęło ! Nie do odnalezienia.  Nie zdążyliśmy zmienić hasła.
Lecz jednak, z pomocą Bożą, udało nam się ochronić inne nasze konta. Były też inne ataki, znacznie  bardziej skomplikowane, ale nie będziemy ich opowiadać, aby nie podawać pomysłów...
Zauważyliśmy 3 sprawy : ataki pochodziły od osób różnych narodowości. Te osoby, to są tradycjonalisci, albo przynajmniej niektórzy z nich,  namawiani przez tradycjonalistów, ponieważ ich sposób wypowiadania się i ich znajomość rzeczy świadczy o środowisku tradycjonalistów.  A więc są to osoby sprzyjające przyłączeniu. Ataki są zharmonizowane na szczeblu międzynarodowym .
Naszym zdaniem,  stosowane metody nie są niewinne, nawet jeśli w umysłach hakerów, pracują oni dla dobra sprawy biskupa Fellaya. Rzeczywiście, procesy te były skoncentrowane wokół kłamstwa ...Cel nie uświęca środków, jak naucza, sadzimy,   św Tomasza z Akwinu. Myślimy, że zaślepieni miłością do Menzingen, pozwolili sobie oni na kilka ekscesów.

Możemy powiedzieć, że to umocniło nas w słuszności naszego  stanowiska. To dowodzi, że my im przeszkadzamy i że nasze działanie nie jest bez znacznia. Niech będą świadomi tego, że wybaczamy im. Wszystko jest łaską, zwłaszcza trudności ... Niech  wiedzą, że Bóg jest z nami, że nie polegamy  naszych  własnych siłach, lecz na nadprzyrodzonej pomocy Nieba ... Będą mieli wiele do zrobienia, bo to nie tylko nas  atakują.  InDominoSperavi  wspierają  również  modlitwy kapłanów-przyjaciół.
 Konto  Youtube zostanie zmienione i miejmy nadzieje, lepiej zabezpieczone. A jeśli będzie znowu hakerowane, zaczniemy od nowa i od nowa, i to wszystko.

"Panu zaufaj i czyń dobro.(...)
Zdaj się na Pana w swej drodze,
Jemu zaufaj, a On reszty dokona." Ps. 36