wtorek, 16 października 2012

Paweł VI błogosławiony ?Paul VI błogosławiony ?
 
Ten pomnik mający przedstawiać Zmartwychwstanie, powstał na zlecenie Pawła VI, który nadzorował prawie wszystkie szczegóły. Ustawiony jest w Sali Pawła VI w Watykanie. Według nas, jest on raczej wyrazem sztuki satanicznej. 

Beatyfikacja Pawła VI jest w porządku dziennym na Vatican insider

Nie pozwolimy na taką ohydę i będziemy protestować. Według świadectw licznych masonów jak np. Malachi Martin, ale też i Padre Pio, Paweł VI był franc-masonem... A nie wykluczone, że był jeszcze gorszy. Narazie zadawalamy się odesłaniem was do przestudiowania  Chiesa viva  i zaprezentowania wam poniżej kilku świadków.

Przypomnienie : Don Luigi Villa (nadal żyjący), założyciel  Chiesa viva, otrzymał od samego  Padre Pio misję walki z franc-masonami w Kościele. Uznany  przez Piusa XII, prześladowany był przez Pawła XVI. Próbowano  zabić go co najmniej siedem razy. Udało mu się  już raz, mimo zastraszeń, anonimowych telefonow, nacisków, powstrzymać beatyfikację Pawła VI podczas pontyfikatu Jana Pawła II -  do tego stopnia dossier Pawła VI było przytłaczające..  W wydawnictwie Saint-Rémi można nabyć francuskie tłumaczenie książki księdza Villa – Paweł VI błogosławiony ?

Linkiem poniżej  można zciągnąć tę książkę bezpłatnie, a także pasjonujące życie Don Luigi Villa ( w kilku językach obcych). Na tej samej stronie jest też dossier w pdf po włosku o Pawle VI. Czytajcie...
Chiesa viva

 
Czy to Benedykt XVI chce tego człowieka beatyfikować ?...Pamiętajmy, że Benedykt XVI zna na pamięć   Don Luigi Villa i jego argumenty, bo Don Luigi wiele razy pisał do Rzymu. Zastanawiające...Jeszcze raz widzimy, że Benedykt XVI absolutnie nie ma tradycyjnego umysłu.

Czekając na poważniejsze studium, dorzucamy do dossier Chiesa viva kilka następujących świadectw :

1. Stwierdzenia   Malachi Martin’iego :

Podczas wywiadu przeprowadzonego przez Louis-Hubert Rémy, ojciec Malachi Martin potwierdził, że konklawe w 1963 najpierw wybrało na papieża kardynała Siri.  Ojciec M. Martin był obecny podczas konklawe i pełnił rolę tłumacza. Potwierdził, ze kardynał Siri zrezygnował z papiestwa "propter metum", to znaczy z powodu strachu. Podczas jego wyboru francuscy kardynałowie franc-masoni, w tym kard. Villot, przesłali mu informację napisaną po francusku, której dokładny tekst był : „ JEŻELI ZGODZISZ SIĘ NA PONTYFIKAT BĘDZIEMY SIĘ MŚCIĆ NA TWOJEJ RODZINIE „ [org.”SI VOUS ACCEPTEZ LE PONTIFICAT NOUS ENGAGEONS DES REPRESAILLES CONTRE VOTRE FAMILLE”] (Fragment z „l’Eglise éclipsée”  L.H. Rémy )

(...) Był to wyraz odrzucenia ze strony Loży specjalnej.[mówi Malachie Martin] Ta Loża zarezerwowana jest w Rzymie dla kardynałów pozostających w ścisłych związkach z Wielkim Wschodem. Jan XXIII i Paweł VI byli jej członkami».

 2. Stwierdzenie  Padre Pio do księdza Villa :

W drugiej połowie  1963 roku, ks Villa powtórnie spotkał się z Padre Pio. Zaledwie go ujrzał,  Padre Pio mówi mu : « Oczekuję cię już od dłuższego czasu ! » i skarzył się na powolność misji jaką powierzył księdzu  Villa . Na końcu wizyty całuje ks  Villa i mówi : « Odwagi, odwagi, odwagi ! bo Kościół już jest pełen franc-masonerii », dorzucając : « Franc- masoni dotarli już do pantofli Papieża». (t.j. Pawła VI).

3. Jaime Ayala Ponce we wstępie do ‘’la Franc-Maçonnerie’’ (1983)

Jaime Ayala jest “masonem 33 stopnia rytu szkockiego (red : najwyższy stopień), aktywnym członkiem najwyższej rady, pierwszym masońskim pisarzem meksykańskim ”, mówi nam prezentacja książki. On też próbuje udowodnić, że Jan XXIII i Paweł VI byli członkami masonerii.

« Kilka lat temu, sławny franc –mason, profesor A. Sierra Partida, chciał opublikować w narodowych gazetach kopię aktu intronizacji do loży w Paryżu, w której jest powiedziane,  że profani  Angelo Roncalli [Jan XXIII] i Giovani Montini [Paweł VI] zostali tego samego dnia przyprowadzeni w celu  inicjacji w wspaniałej tajemnicy bractwa. Oczywiście prasa odmówiła opublikowania tego, więc profesor sam zrobił kopie, które krążyły wśród masonów po kraju.»

« Jeżeli pozostają jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do czytania i studiowania Soboru Watykańskiego II Jana XXIII i zobaczymy, że wiele założeń opiera się o zasady i postulaty Franc-Masonerii.

« Jeżeli kilku fanatyków jeszcze wątpi w to co mówię, zapytam ich o powód dla którego Jan XXIII zdecydował znieść bulę ekskomuniki  istniejącą jeszcze zanim został następcą św Piotra. »

Rzeczywiście, to Jan XXIII rozpoczął proces zdjęcia ekskomuniki z franc-masonerii; zakonczył go Jan Paweł II  w Kodzie Prawa Kanonicznego w 1983 roku.

 4. Carlos Vazquez Rangel, Wielki Komandor najwyższej Rady masonerii meksykańskiej , 33 stopień :

Zacytujmy jego eminencje franc-masona Carlos Vazquez Rangel. W wywiadzie do Proceso, politycznej gazety meksykańskiej, Vazquez w 1992 roku mówi « że nowy Ambasador w Stolicy Apostolskiej Enrique Olivares Santana, [jest] bratem w loży,  «militantem honorowym» szkockiego Rytu « najważniejszym masonem ostatnich lat ». Wyrażał reż obawy, że nowy ambasador spotka w Rzymie « reakcjonistów » , ale pocieszał się myślą, że spotka też masonów : « w ośmiu budynkach tworzących państwo Watykańskie, działają co najmie cztery loże szkockiego rytu... Wielu z najwyższych dygnitarzy Watykanu to masoni, a w niektórych  krajach gdzie Kościół ma zakaz działania, loże masońskie tajnie prowadzą  sprawy Watykanu.» Vazquez tłumaczy również, że « wielka część tego co zostało dokonane przez Sobór, opiera się o masońskie zasady  ».

Potwierdza też, że Jan XXIII i Paweł VI przeszli przez masońską inicjację : « Tego samego dnia w Paryżu, profan Angelo Roncalli (Jan XXIII) i profane Giovanni Montini (Paweł VI) inicjowani byli w wspaniałej tajemnicy Bractwa. »

 
Podczas odnowy bramy bazyliki Św Piotra, ksiądz Villa zwrócił uwagę wysokiemu dygnitarzowi kościelnemy na masońską gwiazdę na ręce Pawła VI. Zrobił zdjęcie i pokolorował gwiazdę na czerwono.
 
Ta sam fotografia powiększona. Z tego powodu drzwi zostały zmienione. Opowiedziano to ze szczegółami na stronach Chiesa viva.
 
 
  Masoński pomnik ku chwale Pawła VI. Ksiądz Villa przestudiował symbolikę.