poniedziałek, 15 października 2012

Wsparcie dla biskupa Williamsona


Wsparcie dla biskupa Williamsona

Artykuł uaktualniony dzięki świadectwu Gentiloup.
 cf. koniec artykułu.
 

 

Na angielskim forum Cathinfo, dwaj jego członkowie,  Seraphim i JMacQ, wysłali każdy od siebie,  e-mail do księży z ich kaplicy. Ci księża potwierdzili wyrzucenie biskupa Williamsona. Możliwe jest jednak, że można jeszcze zrobić odwołanie. Nie jest pewne, czy te 10 dni „pracujące” dane biskupowi na przeproszenie, były ostatnią (czy nie) szansą jaką mu zaproponowano. Według JMacQ, to była ostatnia możliwość złożenia przeprosin i biskup Williamson jest już wyrzucony. Jedno wydaje się  pewne : według Gentiloup i jednego z księży, termin 10 dni minął, a stronka biskupa Williamsona ciągle nie jest zamknięta. A więc biskup Williamson nie dał się onieśmielić.

Ekscelencjo, prosimy pamiętać, że Escelencja ma wsparcie wiernych we Francji, Anglii, USA, Koreii, Singapurze, na Filipinach, w Japonii, Argentynie, Meksyku, Czile, Brazylii, Polsce i w innych krajach.  Wspieramy tego, który mówi prawdę i nie  zniechęca się.  

Nowy wpis do artykułu : Według ankiety przeprowadzonej przez Gentiloup u absolutnie pewnego informatora, biskup Williamson ciągle jeszcze oficjalnie należy do Bractwa : Un évêque s'est levé