środa, 17 października 2012

Tłumaczenie konferencji biskupa Williamsona


Tłumaczenie konferencji biskupa Williamsona
 
 

W celu wzbogacenia naszych tematów na Youtube i Gloria tv za pomocą interesujących video z napisami, zdecydowaliśmy rozpocząć od dzisiaj tłumaczenie 13 konferencji bp Williamsona, które użyjemy potem do umieszczania napisów.  Podczas około 3 tygodni blog zwolni nieco, lecz nie martwcie się, nie zaprzestaniemy walki. Przeciwnie, będziemy chwilowo pisać mniej, aby  działać skuteczniej tworząc DVD i video bp Williamsona. Dlatego ponawiamy prośbę o pomoc w tłumaczeniu w ciągu tych 3 tygodni, proponując zgłaszanie się jednego kandydata na jedną konferencję z potwierdzeniem przez mail.
Postaramy się jednak informować was regularnie o sprawach  Bractwa i ruchu oporu za pomocą małych notatek jak ta dzisiejsza o usunięciu bp Williamsona.
Informacja dla czterech miłych kandydatów, którzy już zgłosili się do pomocy przy tłumaczeniu konferencji bp Williamsona
Drodzy Przyjaciele, serdecznie dziękujemy za propozycje tłumaczenia. Prosimy o zgłoszenie się tylko jednej osoby dla jednej konferencji, druga osoba może wybrać następną, wolną konferencję. Ewentualnie w odpowiedzi na Wasz mail, prześlemy konferencję tej samej długości co poprzednio wybrana. Każda pomoc z Waszej strony jest dla nas ogromnie cenna.