czwartek, 31 stycznia 2013

Zdjęcia z wizyty księży Pfeiffera i Hewko w Brazylii, kaplica w Ipatinga. Wiadomości Ruchu oporu w Ameryce PołudniowejZdjęcia z wizyty księży  Pfeiffera i Hewko w

Brazylii,  kaplica w Ipatinga.

 Wiadomości Ruchu oporu  w Ameryce Południowej

Księża Pfeiffer i Hewko są obecnie (do 6 lutego) w Brazylii i odwiedzą również inne kraje Ameryki Południowej gdzie organizują Ruch oporu.


Ks. Pfeiffer (od lewej), jeden z wiernych z Ipatinga i ks. Hewko.
Quito będzie centrum Ruchu oporu dla Ameryki Południowej. Jeżeli dobrze zrozumieliśmy wyjaśnienia ks. Pfeiffera (na początku kazania z dnia 20 stycznia w Postfalls) podejmą się tego obaj księża. Nasi księża odwiedzili też klasztory Dom Tomasza z Akwinu (6 lub 7 mnichów) i o. Britto Jahir de Souza (12 mnichów). Oto kilka zdjęć z ich wizyty w kaplicy Chrystusa Króla w Ipatinga (Brazylia). Odwiedzili oni w sumie pięć kaplic Ruchu oporu w tym kraju po czym zbiorą się z  6 do 8 kapłanami z Ameryki Południowej.
Przypomnienie: kaplica Ipatinga potrzebuje darowizn do  zakończenia prac budowlanych. W tym celu można skontaktować się z blogiemStowarzyszenia św Atanazego.
Telefon: 31-88674393, lub 94320809. Zdjęcia prac są zamieszczone po fotografiach z wizyty naszych kapłanów. W Ipatinga praca wre!


Fotografie z prac w kolejności chronoligicznej


Ksiądz  Cardozo odwiedza budowę.Nadszedł dzień pierwszej Mszy św. w kaplicy.