wtorek, 19 lutego 2013

Biskup Fellay musi wybrać


Biskup Fellay musi wybrać

W wideo poniżej, które znaleźliśmy na stronie Radio cristiandad widzimy dużą grupę księży i ​​sióstr z diecezji Legazpi City, Filipiny. Podskakują oni w rytm tańca "Styl Gangnam", w Astrodome Albay. Niektóre ruchy są sugestywne. Działo się to dnia 8 grudnia 2012 r., w święto Niepokalanego Poczęcia. Zakonnice i księża, którzy ciężko obrażają Pana Boga są w doskonałej w jedności z Benedyktem XVI. Jak również ci, którzy przedstawiają świeckie tańce wkościołach na mszach dla masonów i "clown mass".

 

Pytanie brzmi: czy mogę być w łączności z Benedyktem XVI, który jest w jedności z wrogami Naszego Pana? Jeśli Benedykt XVI jest w komunii z tymi duchownymi, zakonnicami i księżmi, którzy ukrzyżowują Naszego Pana, to czy jest on przyjacielem, czy wrogiem Boga? Odpowiedź jest oczywista: nie potępiając ostro i publicznie tych skandali i nie ekskomunikując winnych, Benedykt XVI zachęca ich do grzechu i daje milczącą zgodę.

Ten papież gra podwójną grę:  tradycyjnego papieża, który lubi Mszę Świętego Piusa V, a jednocześnie  pozwala na bezkarność wszelkich możliwych świętokradztw i równocześnie sam się ich dopuszcza modląc się z muzułmanami i fałszywymi religiami w Asyżu lub gdzie indziej. Nie zapominajmy, że oprócz fałszywych religii (czarownicy voodoo podczas Asyż III) i loży B'nai B'rith, papież ten przyjął również w Watykanie homoseksualistów z Gay Circus, dnia 15 grudnia 2010, ze zgodą na ich  spektakl.
 
Ale dyrektor Gay Circus, Genis Matabosch powiedział jasno w 2008 r., że jego pokaz miał na celu " in favoredi una maggiore visibilità del sentimento omosessuale" [szersze uwidocznienie homoseksualnych nastrojów]. Jeśli Benedykt XVI jest przyjacielem homoseksualistów i jednym z tych, którzy promują homoseksualizm, jest przyjacielem satanistów (voodoo + B'nai B'rith), czy mogę chcieć  być w komunii z nim? Biskup Fellay chce tego, bo uważa papieża  za raczej tradycyjnego ... Bp Fellay jest niebezpiecznym człowiekiem.

Dlaczego tylko sedewakantyści  potępili spotkanie  Benedykta XVI z homoseksualistami ? Sprawdzaliśmy za pomocą internetowych wyszukiwarek czy może DICI, lub Bractwo mówili o tym i nic nie znaleźliśmy. Natomiast trafiliśmy na ten temat u : Virgo Maria, Résistance-catholique, Tonino na gloria tv... To jest skandal, że tylko  sedewakantyści zwrócili uwagę na te okropności! Nie zawsze zgadzamy się z tym, co oni piszą, ale przynajmniej nie ukrywają prawdy o Benedykcie XVI.

Zaniechania ze strony Bractwa, które odmawia potępienia zła, są zbrodnicze. To jest oczywiste, że złą wolą jest przedstawianie Benedykta XVI jako tradycyjnego, kiedy zna się   jego herezje i skandale. Im poważniej  będziemy się zastanawiać nad tym przyłączeniem, tym bardziej zdamy sobie sprawę, że jesteśmy ofiarami prawdziwej zdrady Bractwa św. Piusa X, która nie trwa od dzisiaj. Od wielu lat trwają  powolne przygotowania i premedytacja.

Biskup Fellay musi wybrać. Uczono nas podczas Ćwiczen duchowych św. Ignacego, że są dwa miasta: Boga i diabła. Powtarzano nam ostrzeżenie :  istnieją dwa miasta! Nie trzy! Nie można być  pomiędzy dwoma ! Jeśli papież jest przyjacielem osób z miasta diabła, to nie jest naszym przyjacielem, ponieważ nie jest z Jezusem. Jeśli nie jest z Jezusem i ponieważ  są tylko dwa miasta, to należy do miasta diabła. To nie trudno zrozumieć. Nie chcę więc być w komunii z nim, ani być  pod nadzorem przyjaciela homoseksualistów  i satanistów, którzy są w (1),  i poza Watykanem.

Nota : (1) można odwołać się do wywiadu z księdzem Gabriele Amorth’em, na końcu artykułu (tekst po francusku).