piątek, 15 lutego 2013

Nowenna do św. Piotra : Dzień 2


Nowenna do św. Piotra : Dzień 2


Kontynuujemy nowennę do św. Piotra, która skończy się dnia 22 lutego. Chcielibyśmy , aby oświeciła wszystkie dusze dobrej woli w Bractwie o szkodliwości porozumień z Rzymem.Święty Piotrze, gdy wyznałeś przed apostołami swoją wiarę, mówiąc: "Ty jesteś Chrystus, Syn Boga żywego", Nasz Pan postanowił zmienić twoje imię i powiedział : "Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jana, bo ciało i krew nie objawiła się tobie, ale Ojciec mój, który jest w niebiosach. A ja tobie powiadam, że jesteś Piotr ... ". To wyznanie wiary pozwoliło Synowi Bożemu, zmienić ci imię i nadać ci nadzwyczajne powołanie jakie ono wyraża. 

Błagamy Cię, o św. Piotrze, daj wszystkim członkom Bractwa, którzy szczerze chcą pełnić wolę Boga, łaskę zrozumienia, że​​ umowa z Rzymem, to jest kompromis i milczenie. A jeśli chcą być pewni, że kiedyś dostaną w niebie nowe imię, jakie Bóg przygotował każdemu z nich na wieczność, powinni odmówić milczenia i nadal otwarcie przemawiać, bez względu na trudności, jak mówi święty Paweł. 

Święta Maryjo, Królowo Nieba, błagamy Cię wyślij do każdego kapłana i biskupa Bractwa, archanioła (1), aby ci aniołowie odpowiedzialni za niesienie boskiego przekazu dali im siłę i odwagę do obrony prawdy pełnym głosem i bez strachu. Amen. 

Nota : 

1.Archaniołowie sa aniołami 8go chóru, mają nieść Boskie przekazy.