środa, 3 kwietnia 2013

Narodowość przyszłego papieża znana już miesiąc przed jego wyborem/masońska gazeta komentuje dwojaki sens imienia FranciszekNarodowość przyszłego papieża znana  już miesiąc przed jego wyborem...
Masońska gazeta komentuje dwojaki sens imienia  Franciszek


fumee_blanche_sur_le_vatican-copie-1.jpg

Ciekawe znalezisko  Angelico’a  z  forum un évêque s'est levé, tutaj.
Miesiąc przed konklawe,  wtajemniczony w sprawy Watykanu ujawnił tożsamość przyszłego papieża.


Oto zapis dyskusji, jaka toczyła   się na forum "Godlikeproductions" dnia 17 lutego, to  znaczy  prawie miesiąc przed wyborem papieża Franciszka. Dowiadujemy się, że to USA  sprzyjało elekcji   Jorge Mario Bergoglio na to stanowisko  (...)
R
To będzie Argentyńczyk, nie wiem dokładnie kto, ale jestem pewien, poczekajcie trochę, a zobaczycie, że to prawda :)
Q
To może być  Leonardo Sandri
R
Sandri albo Bergoglio, myślę.
Q
Dlaczego myślicie, że ktoś z Argentyny ?
R
Mam swoje źródła, nie bawię się w zgadywanie.
Q
Podczas konklawe wszystko może się zdarzyć.
R
Nie macie zielonego pojęcia co się dzieje na naszym świecie. Wszystko jest z góry zaplanowane, wszystko.
Q
Czy wasza grupa kontroluje zdarzenia?
R
Nie należę do żadnej grupy i niczego nie kontroluję, mam po prostu moje informacje od kogoś  kto jest "bardzo blisko Watykanu ".
Mogę powiedzieć, że mam je  raczej przez wypadek. Poczekajcie i zobaczycie, że to nadejdzie.
Q
A jaka strategia stoi za wyborem kandydata argentyńskiego ?
R
Oh, to długa historia, ale mogę ją streścić.
Stany Zjednoczone chcą znowu przejąć kontrolę nad Ameryką Południową po tym jak ją [kontrolę] straciły. (To znaczy Wenezuela, Brazylia, i inne). Poza tym moje źródło stwierdziło, że przyszły papież będzie ostatnim. To jest wszystko co wiem.
Q
Hm, dobrze, jeśli chcą  mieć kontrolę nad Ameryką Południową mogliby równie dobrze wybrać kandydata z Brazylii (Odilo Pedro Scherer)
R
Wiem. Nie wiem czemu wybrali Argentynę, takie wytłumaczenie mi podano, będę może mógł mieć więcej informacji w przyszłym tygodniu.
On będzie ostatnim papieżem, co znaczy, że Rzym może być zniszczony, jak mówi  proroctwo,   usłyszeć to zaszokowało mnie.


Kroniki Rorschach [Les chroniques de Rorschach]

Komentarz Avec l'Immaculée :

Nie tylko wiele sygnałów wskazuje na to, że ten papież jest papieżem masonerii, ale w dodatku te   rozważania mówiące, że będzie on ostatnim papieżem  można porównać z  masońską witryną    francetvinfo :  
  
"Unikalne imię :
Nowy papież wybrał imię, którego nie nosił nigdy żaden z  papieży, Franciszek Franciscum po łacinie. Jak św Franciszek Ksawery, współzałożyciel Towarzystwa Jezusowego (jezuitów), ale także, jak Franciszek z Asyżu, Biedaczyna ( "biedak"). Jest to  sposób na  zaznaczenie, że rozpoczyna się  nowa era. A jego odmowa  numeracji może również wskazywać na to, że nie życzy sobie następstwa. "

Komentarz Avec l'Immaculée

"zaczyna się nowa era " : Sądzimy, że to zdanie jest sygnałem dla wtajemniczonych : to jest aluzja do New Age. Takie sformułowanie często używane jest przez masonów w  przemówieniach i ma na celu wysłanie sygnału.  

Jak interpretować ostatnie zdanie artykułu: " A jego odmowa  numeracji może również wskazywać na to, że nie życzy sobie następstwa." ? Czy Franciszek  odmawia przejęcia po nim jego  imienia Franciszek? Albo czy Franciszek nie chce po sobie żadnego innego papieża ?

Kiedy czytaliśmy  to na  francetvinfo, zauważyliśmy to ostatnie mocno niejednoznaczne zdanie  i zastanawialiśmy się, czy nie jest ono  sygnałem dla wtajemniczonych,  którym dano do zrozumienia, że papież chciał wygasić papiestwo, i że chciałby być  ostatnim, ale to  było trudne do udowodnienia. Teraz, dzięki artykułowi  Angelico, nie jest to już dziwaczna  interpretacja. To staje się poważną tezą. Dziękujemy mu.
Sądzimy, że masoni   finalizują teraz przygotowania do końcowej fazy planu Pike’a, który, jak  pamiętamy, zostanie unicestwiony  przez poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi.

Będzie jeszcze co najmniej dwóch papieży po Franciszku, a może więcej. Obaj brakujący papieże to  papieże Kościoła  Filadelfii (patrz rozdz. III, v.7-13 Apokalipsy), który jest również we śnie o dwóch kolumnach ks. Bosco. Dobry papież jest następcą papieża zamordowanego we śnie księdza Bosko i  szybko zażegnuje kryzys w Kościele mocno cumując Kościół między dwiema zbawiennymi kolumnami  z  Błogosławioną Dziewicą i Eucharystią.

Te dwie kolumny ze snu  księdza Bosko, wg. nas  najwyraźniej przedstawiają poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi i ustanowienia w świecie nabożeństwo do Niepokalanego Serca (Kolumna Świętej  Dziewicy). Kolumna zwieńczona Eucharystią przedstawia  naszym zdaniem powrót do tradycyjnej Mszy.

Inny papież mający przyjść i byłby   ostatnim papieżem w historii, to ten Kościoła w Laodycei, następujący po  Kościele  Filadelfii. Ostatni papież będzie zły, ponieważ Bóg mówi, że ten papież będzie letni, a   On wymiotuje letnich. Czy będzie  kilku papieży w każdym z tych Kościołów? Nie wiemy na pewno. Jednakże będzie jeszcze co najmniej dwóch.