wtorek, 2 kwietnia 2013

OBOWIĄZEK STANUOBOWIĄZEK STANUDrodzy czytelnicy, InDominoSperavi zmuszone jest oddać się w najbliższych tygodniach czasochłonnemu obowiązkowi stanu. Avec l'Immaculée ograniczy nieco na jakiś czas publikacje swoich własnych artykułów.

W tym okresie :
Najlepiej byłoby gdyby dobrzy kapłani przejęli pałeczkę i publikowali dobre artykuły i kazania.

Z naszej strony będziemy konsultować codziennie naszą elektroniczną pocztę i zamieszczać wszystkie ważne i pilne teksty oraz wszelkie teksty pisane przez walczących księży.

Będziemy regularnie  co piętnaście dni publikować biuletyn  Avec l'Immaculée publications. Pierwszy biuletyn ukaże sie za ok. 48 godzin. Zapiszcie się na blog Avec l'Immaculée publications, w prawej kolumnie blogu aby dostawać biuletyn  na adres waszej poczty elektronicznej.

Napiszemy jeszcze artykuły by dostarczyć wam materiału do refleksji, lecz podczas kilku tygodni będą one nieco mniej redagowane niż poprzednio... W większość materiałów  podawana będzie w stanie surowym.

Wszyscy nasi współpracownicy oraz  przyjaciele pracują dla was i przygotowują wam lekturę.

Opublikujemy także dobre teksty  abp Lefebvre’a.

W żadnym wypadku nie zaniedbujemy walki i będziemy starać się w ciągu tych kilku tygodni  publikować w miarę regularnie. Wiemy jednak, że jeśli pragniemy Bożego błogosławieństwa, musimy w pierwszym rzędzie spełniać nasze obowiązki.

Nie wahajcie sie pisać do nas  w razie potrzeby lub dla podania nam informacji istotnych dla naszej walki.