czwartek, 14 marca 2013

Jednogłośne gratulacje od wrogów Kościoła dla Franciszka I-goJednogłośne gratulacje od wrogów Kościoła dla Franciszka I-goBoimy  się, aby wybrany  papież nie okazał się jest  nowym wilkiem w owczej skórze ... Ależ nie, ‘’oni’’ zdecydowali się nadać pęd wydarzeniom. Benedykt XVI to był taki trochę  Sarkozy Kościoła. Wydaje się, że "oni" zdecydowali, iż skończył się czas gier i udawania. Najwyraźniej Franciszek I będzie Franciszkiem Hollandem  Kościoła. Nie jesteśmy  z tego powodu nieszczęśliwi. Przynajmniej wszystko będzie jaśniejsze:  teraz bp Fellay będzie miał trudności z  powiedzieniem nam, że Kościół powraca do Tradycji, i że sytuacja się poprawia. I katolicy Novus Ordo dobrej woli  będą mieli okazję, aby otworzy oczy  i powrócić do Tradycji, przynajmniej mamy taką nadzieję.

Najgorsi wrogowie Kościoła są zadowoleni z wyboru i gratulują go  sobie, co jest dla naz znakiem, że [Franciszek I] jest ich przyjacielem.

1) François Hollande: źródło :tygodnik Express

"Kilka godzin po ogłoszeniu wyboru papieża Franciszka Igo, prezydent  François Hollande gratuluje  i wita swojego   nowego watykańskiego odpowiednika." ‘’Składam papieżowi Franciszkowi 1-mu moje najserdeczniejsze gratulacje oraz szczere i najlepsze życzenia z okazji powierzenia mu wielkiej  misji na czele Kościoła katolickiego wobec wyzwań współczesnego świata’’, powiedział szef państwa w oświadczeniu wydanym przez Elysee.

"Francja, wierna swojej historii i uniwersalnym zasadom wolności, równości i braterstwa, na których  opiera swoje działania w świecie,  będzie kontynuować ufny dialog, jaki  zawsze prowadziła ze Stolicą Apostolską w służbie pokoju, sprawiedliwości, solidarności i poszanowania godności ludzkiej ", powiedział Francois Hollande.

Komentarz Avec l'Immaculée :
Kiedy mason  zniszczący Francję  niesprawiedliwymi prawami w sprawie "małżeństwa" homoseksualistów i adopcji dzieci przez pary gejów    z zadowoleniem wita wybór papieża i mówi, że będąc wierny swoim masońskim zasadom - wolności, równości i braterstwu, Francja kontynuować będzie ufny dialog z papieżem to, mówiąc najskromniej, Avec l'Immaculée nie  ufa mu.  Przyjaciele wrogów Kościoła są naszymi wrogami.

2) Ciepłe życzenia Obamy dla pierwszego papieża  Ameryk, żródło:romandie.com

"WASZYNGTON  - Prezydent USA Barack Obama  pochwalił w środę wybór argentyńskiego Jorge Mario Bergoglio  na czoło Kościoła, wysyłając swoje serdeczne pozdrowienia do pierwszego papieża Ameryk.
W imieniu Amerykanów, Michelle (red. żona) i swoim  przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia do Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w chwili jego  wstąpienia na tron ​​św. Piotra i rozpoczęcia  pontyfikatu, powiedział w oświadczeniu przywódca pierwszego  mocarstwa.
Jako obrońca biednych i najsłabszych spośród nas będzie on  nadal nieść przesłanie miłości i współczucia, które było źródłem  inspiracji dla świata od ponad 2000 lat, dodał prezydent  USA.
Jako pierwszy papież Ameryk, jego wybór pokazuje również siłę i witalność  regionu, który w coraz większym stopniu wpływa na nasz świat, i jak miliony hiszpańskojęzycznych Amerykanów, i my, w Stanach Zjednoczonych, odczuwamy tę  samą radość w tym historycznym dniu, zapewnił Obama.
Podobnie jak doceniałem naszą pracę z papieżem Benedyktem XVI, cieszę się na myśl o pracy z Jego Świątobliwością dla pogłębiania pokoju, bezpieczeństwa i ludzkiej godności, niezależnie od ich wiary, dorzucił jeszcze  przywódca. "

Komentarz Avec l'Immaculée :
Barack Obama mówi o  pracy  papieża i swojej, jak o  współpracy: cieszę się na myśl o pracy z Jego Świątobliwością. Mógłby powiedzieć jeszcze jaśniej: jestem szczęśliwy, bo we dwóch  jeszcze  bardziej  pchniemy do przodu masońskie idee w celu ustanowienia nowego porządku światowego.

3) Najgorsi masoni są uszczęśliwieni: loża B'nai B'rithźródło :bnaibrith.org

"Cieszymy się na dalszą przyjaźń między katolikami i Żydami.
Międzynarodowa B'nai B'rith   zadowolona jest z wyboru Franciszka I, papieża, który został wybrany w Watykanie 13 marca przez 115 kardynałów katolickich uprawnionych do głosowania.
Nowy papież, były argentyński kardynał Jorge Mario Bergoglio jest pierwszym latynoamerykańskim papieżem [od tł.: z rodziców Włochów] Poprowadzi on  Kościół katolicki z 1,2 miliardem wyznawców.
W listopadzie, gdy kardynał Bergoglio był honorowym mówcą podczas  upamiętnienia  Nocy Kryształowej  B'nai B'rith w Buenos Aires, gdzie brał udział w zapalaniu  menory.
"Cieszymy się z papieża Franciszka I-go w jego nowej roli jako przywódcy Kościoła katolickiego" (Prezydent B'rith International, Allan J. Jacobs).  "Relacje katolicko-żydowskie pozostawały  celem papieża Benedykta XVI i z niecierpliwością oczekujemy na kontynuację dialogu międzyreligijnego opartych na solidnym fundamencie, który już istnieje."
Papież Benedykt ustąpił ostatniego miesiąca. Papież Franciszek I został 266-ym papieżem.
"Historyczny postęp w stosunkach między katolikami i Żydami dodawał nam odwagi", powiedział wiceprezes B'nai B'rith - Daniel S. Mariaschin. "Dialog międzyreligijny, podkreślając wzajemny szacunek i tolerancję, staje się coraz ważniejszy w dzisiejszym świecie".
Przywódcy B'nai B'rith  spotkali się z papieżem Benedyktem XVI, podobnie jak z jego poprzednikami, przy kilku okazjach i mają nadzieję na ułożenie podobnych stosunków z papieżem Franciszkiem I-ym.

Komentarz Avec l'Immaculée :
Jesteśmy przekonani, że stosunki Franciszka I i loży B'nai B'rith będą jak  najbardziej serdeczne i będzie się rozwijał dialog międzyreligijny...Zaślepienie tych, którzy kują swoje własne nieszczęście jest niewarygodne.
Opis loży  B'nai B'rith: poniedziałek, 12 listopada 2012, Katedra Buenos Aire gościła setki ludzi, którzy uczestniczyli w obchodach Nocy Kryształowej zorganizowanej przez  argentyńską B'nai B'rith. Kardynał Jorge Bergoglio, teraz papież Franciszek I-szy prowadził imprezę i jest tu sfotografowany w momencie n  zapalania menory  z Rabinem Alejandro Avruj.
Opis loży  B'nai B'rith: poniedziałek, 12 listopada 2012, Katedra Buenos Aire gościła setki ludzi, którzy uczestniczyli w obchodach Nocy Kryształowej zorganizowanej przez  argentyńską B'nai B'rith. Kardynał Jorge Bergoglio, teraz papież Franciszek I-szy prowadził imprezę z  udziałem wysokich rangą przedstawicieli metodystów, luteran, prezbiterianów i kościołów katolickich.

4) Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon:
"Składam moje najszczersze gratulacje kardynałowi Jorge Mario Bergoglio z Buenos Aires w Argentynie, który przyjął imię papieża Franciszka obejmując Stolicę Apostolską oraz  wszystkim katolikom na całym świecie, z powodu tego pamiętnego wydarzenia. Mam nadzieję na dalszą współpracę między ONZ i Matką Świętą (?) pod mądrym kierownictwem Jego Świątobliwości Papieża Franciszka ". cf. początek tego filmu.

Komentarz Avec l'Immaculée :
Masoński świat jest pełen zachwytów, naprawdę. Wszyscy wspaniale się dogadali.