piątek, 22 marca 2013

Słowa arcybiskupa Lefebvre’a dla stawiających opórSłowa arcybiskupa Lefebvre’a dla 

stawiających opór

Zaprzyjaźniony z naszym blogiem, blog  Non possumus-Meksyk odnalazł te piękne, absolutnie aktualne  słowa.  Avec l'Immaculée popiera wszystkich z Ruchu oporu, obecnie prześladowanych.

Musimy więc niezłomnie trwać na naszych pozycjach. Musimy dla naszej wiary zaakceptować wszystkie zniewagi: niech nami  gardzą, niech nas   ekskomunikują, niech uderzają w nas i niech nas  prześladują. Być może jutro będą nas prześladować władze  cywilne. To nie jest wykluczone. Dlaczego? Bo ci, którzy teraz zniszczą Kościół, wykonują pracę  masonerii. I to  masoneria rządzi wszędzie.

Więc jeśli oni [masoni]  zdadzą sobie sprawę z tego, że jesteśmy siłą, która może zagrozić ich planom, wtedy  rządy będą nas  prześladować. Zejdziemy więc do katakumb, pójdziemy byle gdzie, ale nadal będziemy wierzyć. Nie porzucimy  naszej wiary. Będziemy prześladowani. Wielu innych  prześladowano  za ich  wiarę przed nami. Nie będziemy pierwsi, ale  przynajmniej będziemy umieli oddawać cześć Naszemu Panu, będziemy mieli zaszczyt bycia jego wiernymi, którzy Go nie porzucili i nie zdradzili.

To jest to, co musimy czynić. Chcemy  być niezłomni. I proście w tym dniu Najświętszą Pannę, aby mieć, jak Ona, tylko jedną miłość w naszym sercu: Naszego Pana  Jezusa Chrystusa, to jedno  imię wpisane w naszych sercach: Nasz Pan Jezus Chrystus. On jest Bogiem. On jest Zbawicielem. On jest wiecznym Kapłanem. On jest Królem wszystkich, i On jest w Niebie. Nie ma  innego króla niż  Nasz Pan  Jezus Chrystus w Niebie. To On daje ​​szczęście wszystkim wybieranym, wszystkim Aniołom,  swojej Świętej Matce, Świętemu Józefowi. Tak ! My również chcemy uczestniczyć w tej  czci, w tej chwale, w tej miłość Naszego Pana Jezusa Chrystusa. My znamy tylko Jego  i chcemy tylko Jego znać.

Abp Marcel Lefebvre

(Ecône, dnia 22 sierpnia 1976, Święto Niepokalanego Serca Maryji)