piątek, 22 marca 2013

Oferta pracy: Stanowisko do natychmiastowego objęcia

Oferta pracy:Stanowisko do natychmiastowego objęcia

od Michael’a

FSSPX  pilnie poszukuje  doświadczonego tele-ekskomunikatora.
Opis stanowiska  : Do obowiązków kandydata należeć będzie telefoniczne ekskomunikowanie świeckich, którzy stanowią  część Ruchu oporu wobec przyłączeniowej polityki  Menzingen. Trzeba będzie  zatraszać ich i szczegółowo sygnalizować :
● ekskomunikę
● pozbawienie sakramentów
● zakaz
- brania udziału w pielgrzynkach i chórach
- wchodzenia do kościołów i kaplic
- pomocy przy kwiatach, sprzątaniu, majsterkowaniu
- korespondencyjnego składania ofiar (nie, ostatecznie to jest dozwolone)
● wydalenie dzieci ze szkół, katechizmów, harcerstwa, ministrantury…
(przede wszystkim nie należy pozwolić, aby dzieci anty-układowców przyjmowane były do seminarium)
● skreślenie : z trzeciego zakonu, bractw
● pochówek pozbawiony  religijnych obrzedów, jak dla publicznych grzeszników.
W skrócie mówiąc, należy obrzucić ich oszczerstwami (patrz Wikipedia, jeśli nie znasz wyrażenia)

Należy ekskomunikować w pierwszym rzędzie świeckich odpowiedzialnych za następujące stronki :
Non Possumus Włochy (w trakcie), Non Possumus hiszpańskie, Syllabus, Forum aministratora  Gentiloup Un évêque s'est levé !, Avec l’Immaculée, Apostolado Eucaristico, La Sapinière, Pelagius Asturiensis, Z Niepokalaną, SPES - Santo Tomás de Aquino, Uploads by Eglisemilitante, Stageiritès, Our Lady of Mount Carmel-Boston, KY, Rex !, Mit der Immaculata, Associação Santo Atanásio, Deo Volente "Tradidi quod et accepi", Capela Nossa Senhora das Alegrias, Truetrad, Is This Operation Suicide?, Le Courrier de Tychique, Blog the Recusant, Our Lady's resistance - St Mary's, Kansas, Amis de Saint François de Sales, Traditional Catholic forum message board – CathInfo.com, TraditionInAction.org, In This Sign You Shall Conquer.
W celu dokonania tego, kandydat będzie pracował w łączności z działem wewnętrznej komunikacji FSSPX (dział zarządzający oskarżeniami i tworzący   czarną listę)

Wymagane doświadczenie:  doświadczenie w telemarketingu (sprzedaż telefoniczna   kuchni, okien, ubezpieczeń,  skubidu [od tł.: plastikowe linki do zaplatania] i ślazowych cukierków ...). Wystarczy przeniesienie tajników  komunikacji na  zakres ekskomuniki.

Szkolenie wewnętrzne  : aby zapewnić maksymalną wydajność  misji, konieczne będzie wewnętrzne, tygodniowe  szkolenie we Włoszech pod nadzorem Przełożonego Dystryktu w roli opiekuna stażu. Staż ten odbędzie się w obozie reedukacji w  Albano (Lazio).

Wymagane umiejętności: biegłość w kilku obcych językach, w tym polskim i czeskim. Konieczne opanowanie  "tweet" (ograniczone do 140 znaków, dla zaoszczędzenia czasu) i skrótów "SMS".

Czas trwania tymczasowej misji : oferta dotyczy krótkiej misji określonej na  10 lat: identyfikacja może potrwać. Ponadto, jeśli świeccy będą ze swej strony utrzymywać swoje witryny, należy przewidzieć ekskomunikę czytelników tych   miejsc (do wykonania będzie około 20 do 30 tys. telefonów).

Lokalozacja : [miejsce pracy] mieści się w  Menzingen (Szwajcaria), możliwość korzystania z  pasterskiego otoczenia (krowy), co pozwoli na odpoczynek, ponieważ napięcie emocjonalne zawodu jest ogromne.

Warunki pracy: dawne - bezpośredniego   telemarketingu, przyzwyczajenie do pracy w godzinach posiłków, aby mieć pewność odpowiadania na telefony. Tym samym, można  korzystać z efektu zaskoczenia : ekskomunikuje się  może osobę, która właśnie robi ciasto lub  gniecie kartofle. Z garnkiem  w jednej ręce,  telefonem komórkowym w drugiej,  świecki, na  ogłoszenie mu  jego ekskomuniki, może dostać  szoku.

Jeśli garnek wypadnie danej osobie z rąk, można być pewnym, że osoba ulega emocjom i podatna jest na zmianę swojego stanowiska. Należy zanotować w papierach czy słychać było hałas upadającego garnka na psadzkę kuchni.

Jeśli dana osoba próbuje telefonicznie  zakwestionować swoją ekskomunikę, istnieją wielkie szanse, że  ciasto spali się w piekarniku : należy wtedy zanotować również smród spalenizny. Powinien  być wystarczająco mocny, aby był wyczuwalny za pośrednictwem telefonicznego gniazdka lub WiFi [wireless]. Będzie to oznaczać, że daną osobę trudniej będzie przekonać o konieczności zmiany i należy powróci do działania  później.

Wynagrodzenie: 10 € za ogłoszenia ekskomuniki, plus 5 € , jeżeli osoba porzuca walkę. Potencjał rynku: 20 do 30.000 osób, czyli zarobek możliwy do  4  do 500 000 € netto.

Świadczenia w naturze: jak inni pracownicy Menzingen, otrzymasz bezpłatne miejsce  w samochodzie bp Fellaya w celu  regularnych podróży do Rzymu na zakup klusek. Przejazdy tam i spowrotem, z przerwą na  czas konklawe,  zostaną wznowione zgodnie z decyzją Kapituły Generalnej 2012. To szczęście, bo amatorów  "klusek" [gra słów : kluski – franc. ‘’nouilles’’, oznacza głupców] jest w Menzingen wielu.

Kontakt: poręczenia, list motywujący napisany ręcznie  (grafolog prześledzi tendencje o charakterze sedewakante) i C.V. należy przesyłać na adres do :

Generalny Skarbnik, pan Maksimilian Krah
Gabinet adwokacki firmy Krah
Société AG Dello Sarto
u księdza Schmidbergera
Stuttgarter Str. 24
D – 70469 Stuugart-Feuerbach